Nahoru

Marmoleum

Marmoleum je specifická podlahová krytina, která je vyrobená z přírodního materiálu a díky přírodním látkám používaným na výrobu se jedná o čistě ekologický výrobek. Marmoleum je vyroben z pryskyřice, lněného oleje, dřevité nebo korkové moučky, juty, vápence a přírodních barviv. Marmoleum není obyčejná přírodní podlahovina, ale má dlouhou životnost, která se pohybuje okolo 20- 30let a má také příznivé vlivy proti šíření bakterií, je tedy vhodná pro alergiky a astmatiky. Marmoleum si zachovává svůj atraktivní vzhled a trvanlivost po celou dobu používání. Přijatelná cena a nízké náklady na údržbu jsou další výhodou této podlahové přírodní krytiny. Další výhodou Marmolea je barevný design.  Nabízíme širokou škálu barev a odstínů i možnosti individuálního návrhu barevného řešení podlahy.

Přednosti Marmolea – přírodní podlahové krytiny

  • vyroben z přírodních surovin
  • trvanlivá a finančně výhodná podlahová krytina
  • snáší vysoké zatížení a je vhodná pro podlahové vytápění
  • nealergenní a antistatická, vhodná pro astmatiky a alergiky
  • odolá i hořící cigaretě
  • možnost kreativního provedení, barevná stálost, jasné a živé barvy po celou dobu
  • nezatěžuje přírodní prostředí a je biologicky rozložitelná

Pokládka Marmolea

Marmoleum se pokládá na rovný, hladký, celistvý, čistý a suchý podklad. Před pokládkou je nutné upravit podklad nivelační stěrkou vysoké pevnosti v minimální síle 2 mm. K dostání je v rolích šíře dva metry, ale také jako lamela nebo čtverec s patentovaným systémem click. Úplnou novinkou je nyní produkt Marmoleum Modular. Jedná se o jednotlivé velikosti čtverců a lamel, ze kterých lze složit různé varianty vzorů a obrazců dle přání zákazníka. Design Vaší podlahy si můžete navrhnout sami, nebo zvolíte jeden z mnoha již přednavržených. Aby podlaha splňovala veškeré funkční vlastnosti, svěřte instalaci materiálu nám. Jsme přímo certifikovaní na pokládku Marmolea a rádi se budeme podílet na kvalitním a kreativním provedením.

Prohlédněte si naše reference

Kvalitně odvedená práce náš těší. Uvažujete-li o pokládce této přírodní podlahy společně s prohlídkou našeho showroomu na Praze 10, neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, emailem info@podlahy-rezek.cz  nebo na čísle +420 604 706 650.